1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Albozr
Aktiviteti i fundit:
23 Shtator 2017 në ora 18:00
Anëtarësuar:
25 Tetor 2015
Postimet:
658
Pëlqimet:
66
Pikë nga trofetë:
58

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Gusht 1996 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Albozr

Anëtar i Njohur, Mashkull, 21

Albozr për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar se çfarë ka të re, 23 Shtator 2017 në ora 18:00