1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members AlboX is Following

 1. DardanDaci

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga London,UK
  Postimet:
  901
  Pëlqimet:
  607
  Pikë nga trofetë:
  173
 2. feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178
 3. icylove

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. magica blue

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18