1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ALBKOS Marketing
Aktiviteti i fundit:
26 Shtator 2021 në ora 09:10
Anëtarësuar:
4 Prill 2021
Postimet:
113
Pëlqimet:
50
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 2

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
1 Prill 2000 (Mosha: 21)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirane, Albania

Shpërndaje faqen

ALBKOS Marketing

Anëtar Aktiv, 21, nga Tirane, Albania

Reklamohu tek ALBKOS Marketing, Neqofse deshiron qe biznesi juaj te zgjerohet. 4 Prill 2021

ALBKOS Marketing për herë të fundit ishte:
26 Shtator 2021 në ora 09:10