1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
AlbIT.fr
Aktiviteti i fundit:
29 Janar 2019
Anëtarësuar:
26 Tetor 2018
Postimet:
18
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Tetor 1998 (Mosha: 20)
Vendndodhja:
France
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

AlbIT.fr

Anëtar, Mashkull, 20, nga France

AlbIT, Shqiptar i Kosoves. PR01 29 Nëntor 2018

AlbIT.fr për herë të fundit ishte:
29 Janar 2019