1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
albionPr
Aktiviteti i fundit:
4 Qershor 2023 në ora 16:55
Anëtarësuar:
4 Maj 2018
Postimet:
50
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Janar 1992 (Mosha: 31)

Shpërndaje faqen

albionPr

Anëtar Fillestar, Mashkull, 31

albionPr për herë të fundit ishte:
4 Qershor 2023 në ora 16:55