1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members albion65 is Following

 1. BeraD

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,277
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  178
 4. Pjeter.B

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga On your Pc
  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53