1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Albini~IT is Following

 1. Albcrypto

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 22, nga Tirane, Shqiperi
  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  58
 2. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. bmwplako

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 29
  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  680
  Pikë nga trofetë:
  243
 4. DardanDaci

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga London,UK
  Postimet:
  910
  Pëlqimet:
  622
  Pikë nga trofetë:
  173
 5. feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178
 6. Fitahh

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 24
  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
 7. Jãşhť'Sşeriĕ

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Ferizaj
  Postimet:
  1,649
  Pëlqimet:
  500
  Pikë nga trofetë:
  208
 8. Kuq_EZi

  Anëtar, Mashkull, 27
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 9. sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 33, nga (*_*)
  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  952
  Pikë nga trofetë:
  343