1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Albini~IT
Aktiviteti i fundit:
23 Shkurt 2020 në ora 11:12
Anëtarësuar:
10 Tetor 2015
Postimet:
104
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
43
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
18 Janar 1998 (Mosha: 22)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Ferizaj
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

Albini~IT

Anëtar Aktiv, Mashkull, 22, nga Ferizaj

05 IT 23 Mars 2016

Albini~IT për herë të fundit ishte:
23 Shkurt 2020 në ora 11:12