1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
albina dushica
Aktiviteti i fundit:
29 Mars 2019
Anëtarësuar:
17 Mars 2019
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
13 Nëntor 1997 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
Gjilan
Profesioni:
studente

Shpërndaje faqen

albina dushica

Anëtar, Femër, 26, nga Gjilan

Pershendetje Nqofse je duke vozitur ne 100 or per 5min. sa kilometra i kalon A ka naj kush qe e din zgjidhjen ose e ka formul. Falemderit! 18 Mars 2019

albina dushica për herë të fundit ishte:
29 Mars 2019