1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Albi Bytyqi
Anëtarësuar:
28 Tetor 2011
Postimet:
2,082
Pëlqimet:
127
Pikë nga trofetë:
133
Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Aarau, Switzerland
Profesioni:
PCHelper

Shpërndaje faqen