1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
alberTi-KTN
Aktiviteti i fundit:
5 Nëntor 2010
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
131
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
1 Janar 1992 (Mosha: 29)
Vendndodhja:
Kosova

Shpërndaje faqen

alberTi-KTN

Anëtar Aktiv, 29, nga Kosova

alberTi-KTN për herë të fundit ishte:
5 Nëntor 2010