1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Alberti Ferizajj
Aktiviteti i fundit:
17 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
12 Shtator 2017
Postimet:
49
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Shtator 1995 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Alberti Ferizajj

Anëtar, Mashkull, 25

Alberti Ferizajj për herë të fundit ishte:
17 Shkurt 2018