1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following albertbytyqi

 1. Erooniti

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
 2. gariks

  Anëtar
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 4. leo.pg.

  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 5. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 30, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 6. WhySoBad

  Anëtar, 27, nga Tirane
  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 7. Zikaltri

  Anëtar Fillestar, 24
  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0