1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
albertbytyqi
Aktiviteti i fundit:
31 Janar 2017
Anëtarësuar:
18 Maj 2011
Postimet:
1,365
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
68
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Shkurt 1988 (Mosha: 35)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Kosove
Profesioni:
Internet Service Provider (ISP)

Shpërndaje faqen

albertbytyqi

Anëtar me Përvoj, Mashkull, 35, nga Kosove

Alberti 22 Nëntor 2014

albertbytyqi për herë të fundit ishte:
31 Janar 2017