1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members albert1 is Following

 1. bi0

  Anëtar Aktiv, nga /bin/bash
  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,445
  Pëlqimet:
  2,033
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,223
  Pëlqimet:
  1,374
  Pikë nga trofetë:
  343