1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
albert1
Aktiviteti i fundit:
23 Mars 2018 në ora 20:12
Anëtarësuar:
2 Dhjetor 2010
Postimet:
446
Pëlqimet:
82
Pikë nga trofetë:
28

Shpërndaje faqen

albert1

Anëtar Aktiv

albert1 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar se çfarë ka të re, 23 Mars 2018 në ora 20:12
  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të albert1.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  CPU:
  i7-4790k 4.0Ghz
  Pllaka Amë:
  ASRock Z97 Extreme4
  HDD:
  1TB 7200RPM Seagate Barracuda
  RAM:
  16GB CORSAIR Vengeance Pro
  Kartela Grafike:
  GIGABYTE GeForce GTX 780 Windforce
  Sistemi Operativ:
  Windows 10 Pro
  Monitori:
  24"
  PSU:
  EVGA 850W 80 Plus Gold