1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
albert
Aktiviteti i fundit:
28 Shtator 2018
Anëtarësuar:
8 Dhjetor 2016
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Prill 1996 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

albert

Anëtar, Mashkull, 22

albert për herë të fundit ishte:
28 Shtator 2018