1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Albert.M
Aktiviteti i fundit:
12 Korrik 2016
Anëtarësuar:
23 Dhjetor 2015
Postimet:
71
Pëlqimet:
17
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Shtator 1987 (Mosha: 33)
Vendndodhja:
UK
Profesioni:
Freelancer

Shpërndaje faqen

Albert.M

Anëtar Fillestar, Mashkull, 33, nga UK

Albert.M për herë të fundit ishte:
12 Korrik 2016