1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Albcrypto

 1. 01kujtimi01

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Albini~IT

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga Ferizaj
  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. getrich

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 32
  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
 4. LuisT

  Mashkull, 23, nga Durres
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 5. VLONEckryptoo

  Mashkull, 26
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 6. X-podd

  Anëtar
  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 7. Zikuziku1989

  Anëtar, Mashkull, 33
  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18