1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Albcrypto
Aktiviteti i fundit:
15 Maj 2022
Anëtarësuar:
6 Shkurt 2017
Postimet:
159
Pëlqimet:
157
Pikë nga trofetë:
58
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Tetor 1997 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
Tirane, Shqiperi
Profesioni:
Cryptocurrency

Shpërndaje faqen

Albcrypto

Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga Tirane, Shqiperi

Bitcoin-The END OF MONEY! 20 Shkurt 2017

Albcrypto për herë të fundit ishte:
15 Maj 2022