1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following ALBCODERS

 1. coycol

  Anëtar Aktiv, 25, nga Montenegro
  Postimet:
  377
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. oo1o

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. t0fx

  Anëtar, Mashkull, nga Tirane
  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3