1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ALBCODERS
Aktiviteti i fundit:
21 Gusht 2019
Anëtarësuar:
16 Gusht 2011
Postimet:
124
Pëlqimet:
46
Pikë nga trofetë:
43

Ndjekë 1

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Prill 1984 (Mosha: 36)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Durres
Profesioni:
Web Developer

Shpërndaje faqen

ALBCODERS

Anëtar Aktiv, Mashkull, 36, nga Durres

Ec mer plaksejam Durrsak,kami motorr kavasak .... 19 Qershor 2016

ALBCODERS për herë të fundit ishte:
21 Gusht 2019