1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
albanianiT
Aktiviteti i fundit:
28 Korrik 2015
Anëtarësuar:
30 Maj 2015
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Gusht 1993 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

albanianiT

Mashkull, 28

A mundet njeri me me tregu se cilat jane qendrat me te mira te kurseve per programim ne TIrane? 30 Maj 2015

albanianiT për herë të fundit ishte:
28 Korrik 2015