1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të albani99

 1. albani99 u përgjigjë tek tema Pyetje Android app Ndihme.

  Shkrujum pm

  26 Shkurt 2020 në ora 23:37
 2. albani99 postoi një temë të re.

  A keni monetizuar webin me wordpress.com

  A ka ndonje anetar qe ka monetizuar webin permes wordpress.com ky qaty 9 dollar ish muaji , dashta ta provoj se kam ndegju se disa po...

  Forum: Shpenzime dhe Përfitime

  25 Shkurt 2020 në ora 23:22
 3. albani99 u përgjigjë tek tema Pyetje URGJENT !! Kerkoj ndihme rreth FB.

  Kemi shkru nga e shtunja support fb e tash hanez kthyn diqka po kerkojne info me teper rreth keti problemi

  25 Shkurt 2020 në ora 18:47
 4. albani99 u përgjigjë tek tema Pyetje URGJENT !! Kerkoj ndihme rreth FB.

  Te Menaxhimi i Reklamave 2 profile te Vietnamezeve ishin be Administrator se qysh tek nuk e di as ai , ka pasur rujtme kredit kartelen...

  25 Shkurt 2020 në ora 17:14
 5. albani99 u përgjigjë tek tema Pyetje URGJENT !! Kerkoj ndihme rreth FB.

  Ai nuk ka ba fare blerje , dikush i ka nderhy ne llogari te facebukut ka be promovim mesazhe ku 3.17 eu per 1 mesazh eshte paguar dmth...

  21 Shkurt 2020
 6. albani99 u përgjigjë tek tema Pyetje IPTV Ne Perpunim.....

  Per linkat e kanaleve a ke punu rreth sigurise mos me ti be spoof naj kushi me ti marr linkat

  21 Shkurt 2020
 7. albani99 postoi një temë të re.

  Pyetje URGJENT !! Kerkoj ndihme rreth FB

  Nje te afermit me date 18 dhe 19 Shkurt iu eshte bere promovim me mesazh sipas gjitha gjasave nje Vietnamez , gjuhe e promovomit me kete...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  21 Shkurt 2020