1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
albani99
Aktiviteti i fundit:
10 Dhjetor 2018 në ora 23:00
Anëtarësuar:
24 Gusht 2016
Postimet:
158
Pëlqimet:
17
Pikë nga trofetë:
43
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Shkurt 1980 (Mosha: 38)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

albani99

Anëtar Aktiv, Mashkull, 38

Webmaster 25 Tetor 2017

albani99 për herë të fundit ishte:
10 Dhjetor 2018 në ora 23:00