1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
AlbaNi1
Aktiviteti i fundit:
10 Korrik 2019
Anëtarësuar:
16 Qershor 2016
Postimet:
237
Pëlqimet:
78
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekë 1

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

AlbaNi1

Anëtar Aktiv, Mashkull

AlbaNi1 për herë të fundit ishte:
10 Korrik 2019