1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
AlbanHaxha
Aktiviteti i fundit:
9 Prill 2017
Anëtarësuar:
24 Maj 2015
Postimet:
18
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Gusht 1995 (Mosha: 24)
Vendndodhja:
Vushtrri

Shpërndaje faqen

AlbanHaxha

Anëtar, Mashkull, 24, nga Vushtrri

AlbanHaxha për herë të fundit ishte:
9 Prill 2017