1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Alban Krasniqi
Aktiviteti i fundit:
4 Prill 2015
Anëtarësuar:
14 Nëntor 2013
Postimet:
23
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Nëntor 1994 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Alban Krasniqi

Anëtar, Mashkull, 25

Alban Krasniqi për herë të fundit ishte:
4 Prill 2015