1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Alban Alban
Aktiviteti i fundit:
28 Shtator 2018
Anëtarësuar:
5 Shkurt 2016
Postimet:
41
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Nëntor 2000 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

Alban Alban

Anëtar, Mashkull, 20

e kom youtube me adsense 5k wiews ama fitimi veq 69 cent qa menoni per ket deshtim tmadh 30 Prill 2016

Alban Alban për herë të fundit ishte:
28 Shtator 2018