1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ALB|BlooD|
Aktiviteti i fundit:
2 Tetor 2014
Anëtarësuar:
22 Korrik 2010
Postimet:
277
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Ditëlindja:
26 Dhjetor 1990 (Mosha: 29)
Vendndodhja:
PrizreN

Shpërndaje faqen

ALB|BlooD|

Anëtar Aktiv, 29, nga PrizreN

ALB|BlooD| për herë të fundit ishte:
2 Tetor 2014