1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
alajdin
Aktiviteti i fundit:
25 Maj 2023
Anëtarësuar:
29 Janar 2013
Postimet:
636
Pëlqimet:
69
Pikë nga trofetë:
58

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Gusht 1994 (Mosha: 29)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prizren

Shpërndaje faqen

alajdin

Anëtar i Njohur, Mashkull, 29, nga Prizren

#Lirim H. Muji e kom hap ne nje 1freehosting.com 10 Janar 2015

alajdin për herë të fundit ishte:
25 Maj 2023