1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Al_Kaida
Aktiviteti i fundit:
5 Janar 2020
Anëtarësuar:
7 Dhjetor 2016
Postimet:
10
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Shtator 1990 (Mosha: 32)

Shpërndaje faqen

Al_Kaida

Anëtar, Mashkull, 32

Al_Kaida për herë të fundit ishte:
5 Janar 2020