1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Al7nd
Aktiviteti i fundit:
26 Nëntor 2020
Anëtarësuar:
29 Mars 2019
Postimet:
12
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18
Ditëlindja:
1 Maj 1988 (Mosha: 33)

Shpërndaje faqen

Al7nd

Anëtar, 33

Al7nd për herë të fundit ishte:
26 Nëntor 2020