1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Al-Tafa
Aktiviteti i fundit:
30 Dhjetor 2016
Anëtarësuar:
10 Gusht 2013
Postimet:
53
Pëlqimet:
28
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Dhjetor 1996 (Mosha: 23)
Vendndodhja:
Moske
Profesioni:
Web Developer

Shpërndaje faqen

Al-Tafa

Anëtar Fillestar, Mashkull, 23, nga Moske

Sir Alex Ferguson: "Inzaghi ka lindur pozicion jasht loje !" 27 Nëntor 2013

Al-Tafa për herë të fundit ishte:
30 Dhjetor 2016