1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Akan
Aktiviteti i fundit:
9 Qershor 2018
Anëtarësuar:
7 Tetor 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Shkurt 1995 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Akan

Mashkull, 23

Akan për herë të fundit ishte:
9 Qershor 2018