1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
akai12
Aktiviteti i fundit:
5 Prill 2021
Anëtarësuar:
5 Prill 2021
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Dhjetor 1999 (Mosha: 23)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

akai12

Anëtar, Mashkull, 23

akai12 për herë të fundit ishte:
5 Prill 2021