1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ak3
Aktiviteti i fundit:
20 Korrik 2022
Anëtarësuar:
27 Maj 2022
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Qershor 1992 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

ak3

Anëtar, Mashkull, 30

Mrb.. kam nje pyetje.. dua te krijoj nje website. Ku mund te kerkoj? Ku mund te marr domain hosting.. a ja vlen siteground ? 8 Korrik 2022

ak3 për herë të fundit ishte:
20 Korrik 2022