1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members ahmet123 is Following

 1. AlbGalaxy

  Anëtar Aktiv, 35
  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. ano0n

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 24, nga ../
  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
 3. blackBF

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 25, nga Prishtin
  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 5. bmwplako

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 29
  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
 6. DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 7. Elbunit

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,254
  Pëlqimet:
  1,421
  Pikë nga trofetë:
  343
 9. FROXI

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 38
  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  28
 10. Gjer.g

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 20
  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  43
 11. Jãşhť'Sşeriĕ

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Ferizaj
  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  526
  Pikë nga trofetë:
  208
 12. KALI-ALB

  Anëtar i Njohur, nga Iliria
  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
 13. Koraab

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
 14. Kriza

  Anëtar, Mashkull, 29
  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
 15. leotrim77

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  925
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
 16. Liridoni

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Podujevë
  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
 17. networkcoder

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
 18. phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
 19. Platon OG

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtin
  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
 20. rexhep kikia

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 29
  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28