1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Agrondheklevis
Aktiviteti i fundit:
16 Prill 2018 në ora 19:07
Anëtarësuar:
27 Nëntor 2017
Postimet:
5
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Qershor 1975 (Mosha: 42)

Shpërndaje faqen

Agrondheklevis

Anëtar, Mashkull, 42

Agrondheklevis për herë të fundit ishte:
16 Prill 2018 në ora 19:07