1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
agonn1
Aktiviteti i fundit:
26 Shtator 2017 në ora 22:36
Anëtarësuar:
2 Tetor 2013
Postimet:
349
Pëlqimet:
32
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Tetor 1993 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

agonn1

Anëtar Aktiv, Mashkull, 23

F1-24-2T 24 Janar 2014

agonn1 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar listën e forumeve, 26 Shtator 2017 në ora 22:36