1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Recent Content by agoniosmani

 1. agoniosmani
 2. agoniosmani
 3. agoniosmani
  Posto

  Ndihm HLTV

  une edi qysh duht
  Postuar nga: agoniosmani, 20 Shkurt 2013 tek forumi: Counter Strike
 4. agoniosmani
  une edi qysh me dowlad
  Postuar nga: agoniosmani, 20 Shkurt 2013 tek forumi: Counter Strike
 5. agoniosmani
  Posto

  VPS HELP

  a po du ni vps e kam une a
  Postuar nga: agoniosmani, 11 Shkurt 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 6. agoniosmani
  Thread

  agoni agoni

  177.39.44.230:3389 go go
  Temë nga: agoniosmani, 10 Shkurt 2013, 1 replies, tek forumi: Counter Strike
 7. agoniosmani
 8. agoniosmani
  Thread

  agoni

  ku sh du me ble vps emil tem [email protected]
  Temë nga: agoniosmani, 25 Tetor 2012, 1 replies, tek forumi: Counter Strike
 9. agoniosmani
 10. agoniosmani
  edhe une
  Postuar nga: agoniosmani, 16 Tetor 2012 tek forumi: Ueb Hosting dhe Domaine
 11. agoniosmani
  a
  Postuar nga: agoniosmani, 15 Tetor 2012 tek forumi: Counter Strike