1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members agoniosmani is Following

 1. Albi Bytyqi

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Aarau, Switzerland
  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
 2. ano0n

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 24, nga ../
  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
 3. lumz

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 24
  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
 4. striper

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16