1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
AgonAmiga
Aktiviteti i fundit:
17 Janar 2019 në ora 22:18
Anëtarësuar:
18 Tetor 2013
Postimet:
66
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Prill 1994 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

AgonAmiga

Anëtar Fillestar, Mashkull, 24

AgonAmiga për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën A di njeri ndonje program per video editing falas, 17 Janar 2019 në ora 22:18