1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
AGON291
Aktiviteti i fundit:
20 Tetor 2016
Anëtarësuar:
2 Shtator 2016
Postimet:
8
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Janar 1975 (Mosha: 45)

Shpërndaje faqen

AGON291

Anëtar, Mashkull, 45

AGON291 për herë të fundit ishte:
20 Tetor 2016