1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Agon Krasniqi
Aktiviteti i fundit:
7 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
27 Dhjetor 2017
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Janar 2003 (Mosha: 16)

Shpërndaje faqen

Agon Krasniqi

Anëtar, Mashkull, 16

Agon Krasniqi për herë të fundit ishte:
7 Shkurt 2018