1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
adsensealbania
Aktiviteti i fundit:
24 Korrik 2018
Anëtarësuar:
31 Korrik 2017
Postimet:
5
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Shkurt 1990 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Albania
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

adsensealbania

Anëtar, Mashkull, 28, nga Albania

Kush ka adsens msg mu per tja rrit fitimet! 31 Korrik 2017

adsensealbania për herë të fundit ishte:
24 Korrik 2018