1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
adrian049
Aktiviteti i fundit:
20 Janar 2018 në ora 19:27
Anëtarësuar:
25 Maj 2017
Postimet:
17
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Maj 1995 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

adrian049

Anëtar, Mashkull, 22

pershendetje a ka mundesi dikush me me tregu qysh me ble valuta digjitale out jom me ket pune 13 Janar 2018

adrian049 për herë të fundit ishte:
20 Janar 2018 në ora 19:27