1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Adria777
Aktiviteti i fundit:
19 Shkurt 2017
Anëtarësuar:
19 Shkurt 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Maj 1977 (Mosha: 42)

Shpërndaje faqen

Adria777

Mashkull, 42

Kerkoj Webmaster, Seo per mirembajtje faqe webi dhe perpunim te dhenash .. 19 Shkurt 2017

Adria777 për herë të fundit ishte:
19 Shkurt 2017