1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
adi55
Aktiviteti i fundit:
26 Korrik 2021 në ora 11:39
Anëtarësuar:
19 Nëntor 2014
Postimet:
42
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Gusht 1992 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

adi55

Anëtar, Mashkull, 28

adi55 për herë të fundit ishte:
26 Korrik 2021 në ora 11:39