1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
adi gjoni
Aktiviteti i fundit:
9 Tetor 2018
Anëtarësuar:
21 Shkurt 2017
Postimet:
92
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Mars 1994 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

adi gjoni

Anëtar Fillestar, Mashkull, 26

adi gjoni për herë të fundit ishte:
9 Tetor 2018